EGLO Gazzola mocha-coloured sandy
220 - 240 VAC-inspänning
5 lamporAntal lampor
1 styckAntal per förpackning
150 mmBredd
Monteringssätt Flexibelt fästeDesign
9008606235889EAN
På / av-knapp NejErgonomi
E27Fäste/lock
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 28 maj 2026 02:48
Frakt vid kassa
1 637 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu1 637 kr
Lägst senaste 30 dagarna1 637 kr
Lägst senaste 3 mån1 637 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | EGLO |
| EAN / GTIN | 9008606235889 |
| MPN | 3148033 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 28 maj 2026 02:48 |
| AC-inspänning | 220 - 240 V |
| Antal lampor | 5 lampor |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 150 mm |
| Design | Monteringssätt Flexibelt fäste |
| Ergonomi | På / av-knapp Nej |
| Fäste/lock | E27 |
| Förpackning | Antal per förpackning 1 styck |
| Höjd | 1100 mm |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Lampor | 40 W |
| Material, hölje | Stål |
| Monteringssätt | Flexibelt fäste |
| Placeringar som kan användas | inomhus |
| Producent | EGLO |
| Produktens färg | Mocha, Slipa |
| Produktlängd | 910 mm |
| På / av-knapp | Nej |
| Spänning | 220 - 240 V |
| Strömkälla av typen | AC |
| Strömtillförsel | Strömkälla av typen AC |
| Till producentens hemsida | www.eglo.com |
| Varunummer | 3148033 |
| Vikt | 2,86 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 150 mm |
| Växelström Frekvens | 50 / 60 hz |
Vanliga frågor
Vilken typ av sockel har EGLO Gazzola bordslampan?
Bordslampan har E27-sockel, vilket är en vanlig skruvsockel som passar de flesta standardglödlampor.
Hur många lampor ingår i EGLO Gazzola?
Lampan har plats för 5 lampor, men endast 1 styck medföljer per förpackning.
Vilka är måtten på EGLO Gazzola bordslampan?
Bordslampan har en bredd på 150 mm och en höjd på 1100 mm.
Har EGLO Gazzola en på/av-knapp?
Nej, lampan har ingen på/av-knapp enligt specifikationerna.