Melitta Caffeo Varianza CSP - Stainless Steel
Produkttyp Automatisk kaffekokare med mjölkskummareAllmänt
25.3 cmBredd
EspressoBryggmetod
25.3 cm x 38 cm x 40.5 cmDimensioner (BxDxH)
38 cmDjup
Cafe creme, latte, cappuccino, ristretto, espresso, latte macchiato, lungo, macchiato, amerikanskDycktyp
4006508210268EAN
Höjdjusterbar kaffepip, borttagbar kokgrupp, energisparfunktioj, One Touch-teknik, 2-koppsfunktion, automatiskt rengöringsprogram, ångrengöring, automatiskt avkalkningsprogram, My Bean Select-funktion, Best Aroma System PlusEgenskaper för kaffebryggare
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
Inga erbjudanden matchar filtren.
Historik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Melitta |
| EAN / GTIN | 4006508210268 |
| MPN | F57/0-100 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 03:40 |
| Allmänt | Produkttyp Automatisk kaffekokare med mjölkskummare |
| Bredd | 25.3 cm |
| Bryggmetod | Espresso |
| Dimensioner (BxDxH) | 25.3 cm x 38 cm x 40.5 cm |
| Djup | 38 cm |
| Dycktyp | Cafe creme, latte, cappuccino, ristretto, espresso, latte macchiato, lungo, macchiato, amerikansk |
| Egenskaper för kaffebryggare | Höjdjusterbar kaffepip, borttagbar kokgrupp, energisparfunktioj, One Touch-teknik, 2-koppsfunktion, automatiskt rengöringsprogram, ångrengöring, automatiskt avkalkningsprogram, My Bean Select-funktion, Best Aroma System Plus |
| Formfaktor | Fristående |
| Färg | Rostfritt stål |
| Höjd | 40.5 cm |
| Inbyggd kaffekvarn | Ja |
| Kaffetypskompatibilitet | Kaffebönor |
| Kapacitet för kaffebönsbehållare | 125 g |
| Mått och vikt | Bredd 25.3 cm |
| Producent | Melitta |
| Produktbeskrivning | Melitta CAFFEO Varianza CSP automatisk kaffekokare med mjölkskummare - 15 bar - rostfritt stål |
| Produkttyp | Automatisk kaffekokare med mjölkskummare |
| Skärm | Typ Digital |
| Spänning | 220 - 240 V / 50 Hz |
| Ström | Strömförbrukning 1450 W |
| Strömförbrukning | 1450 W |
| Till producentens hemsida | www.melitta.dk/da/Caffeo-Varianza-CSP-55... |
| Tryck | 15 bar |
| Typ | Digital |
| Varunummer | 2585727 |
| Vattenbehållarens kapacitet | 1.2 liter |
| Vikt | 8.7 kg |