EGLO VERDELLO mirror lamp 600 mm 3000/6500K black/brass
220 - 240 VAC-inspänning
60 mmBredd
Produktens färg Svart, mässing, VitDesign
NejDimbar
9008606244126EAN
EEnergiklass
Dimbar NejErgonomi
RektangelForm
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 29 maj 2026 03:32
Frakt vid kassa
439 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu439 kr
Lägst senaste 30 dagarna439 kr
Lägst senaste 3 mån439 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | EGLO |
| EAN / GTIN | 9008606244126 |
| MPN | 3148359 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 29 maj 2026 03:32 |
| AC-inspänning | 220 - 240 V |
| Bredd | 60 mm |
| Design | Produktens färg Svart, mässing, Vit |
| Dimbar | Nej |
| Energiklass | E |
| Ergonomi | Dimbar Nej |
| Form | Rektangel |
| Färgtemperatur | 6500 K |
| Färgtemperatur (max) | 6500 K |
| Färgtemperatur (min) | 3000 K |
| Höjd | 105 mm |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP44 |
| Lampor | Lamptyp LED |
| Lamptyp | LED |
| Material, hölje | mässing |
| Producent | EGLO |
| Produktens färg | Svart, mässing, Vit |
| Produktlängd | 600 mm |
| Strömkälla av typen | AC |
| Strömtillförsel | Strömkälla av typen AC |
| Till producentens hemsida | www.eglo.com |
| Varunummer | 3148359 |
| Vikt | 300 g |
| Vikt & dimension | Produktlängd 600 mm |
| Växelström Frekvens | 50 / 60 hz |
Vanliga frågor
Kan färgtemperaturen justeras mellan 3000K och 6500K?
Ja, lampan har en färgtemperatur som kan varieras mellan 3000 K (varmvitt) och 6500 K (kallvitt).
Vilka mått har spegellampan?
Lampans bredd är 60 mm och höjden är 105 mm. Den har en rektangulär form.
Är lampan dimbar?
Nej, lampan är inte dimbar.
Vilka färger finns lampan i?
Lampan finns i svart, mässing och vit.