Dell Rugged Escape - 15" - Laptop Backpack
DellBrand kompatibilitet
244 mmBredd
JaBärhandtag
330 mmDjup
5902002176057EAN
Ärendetyp RyggsäckEgenskaper
JaFrämre sidoficka
DragkedjaFörslutningstyp
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 19:25
Frakt vid kassa
814 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu814 kr
Lägst senaste 30 dagarna806 kr
Lägst senaste 3 mån806 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dell |
| EAN / GTIN | 5902002176057 |
| MPN | 3148406 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 19:25 |
| Brand kompatibilitet | Dell |
| Bredd | 244 mm |
| Bärhandtag | Ja |
| Djup | 330 mm |
| Egenskaper | Ärendetyp Ryggsäck |
| Främre sidoficka | Ja |
| Förslutningstyp | Dragkedja |
| Höjd | 450 mm |
| Kompatibilitet | Latitude 5420 Rugged, 5424 Rugged, 7212 Rugged Extreme Tablet, 7214 Rugged Extreme, 7424 Rugged Extreme |
| Låsbar | Ja |
| Material | Nylon |
| Producent | Dell |
| Produktens huvudfärg | Svart |
| Till producentens hemsida | www.dell.com/ |
| Varunummer | 3148406 |
| Vikt | 910 g |
| Vikt & dimension | Bredd 244 mm |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Ärendetyp | Ryggsäck |
Vanliga frågor
Vilka Dell-modeller är denna ryggsäck kompatibel med?
Ryggsäcken är kompatibel med Latitude 5420 Rugged, 5424 Rugged, 7212 Rugged Extreme Tablet, 7214 Rugged Extreme och 7424 Rugged Extreme.
Vad är måtten på ryggsäcken?
Ryggsäcken har måtten 450 mm (höjd) x 244 mm (bredd) x 330 mm (djup).
Har ryggsäcken en främre sidoficka?
Ja, den har en främre sidoficka.
Är ryggsäcken låsbar?
Ja, ryggsäcken är låsbar.
Vilket material är ryggsäcken tillverkad av?
Ryggsäcken är tillverkad av nylon.