EGLO PINEDA recessed light black
Produktens färg SvartDesign
JaDimbar
9008606253753EAN
GEnergiklass
Dimbar JaErgonomi
3000 KFärgtemperatur
IP20Internationellt skydd (IP) kod
Lamptyp LEDLampor
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 28 maj 2026 06:13
Frakt vid kassa
520 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu520 kr
Lägst senaste 30 dagarna520 kr
Lägst senaste 3 mån520 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | EGLO |
| EAN / GTIN | 9008606253753 |
| MPN | 3148204 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 28 maj 2026 06:13 |
| Design | Produktens färg Svart |
| Dimbar | Ja |
| Energiklass | G |
| Ergonomi | Dimbar Ja |
| Färgtemperatur | 3000 K |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP20 |
| Lampor | Lamptyp LED |
| Lamptyp | LED |
| Ljusflöde | 360 LM |
| Lämplig placering | Universal |
| Material, hölje | Plast |
| Producent | EGLO |
| Produktens färg | Svart |
| På / av-knapp | Nej |
| Skyddsklass | II |
| Spänning | 220-240 V |
| Strömtillförsel | Energiklass G |
| Till producentens hemsida | www.eglo.com |
| Varunummer | 3148204 |
| Vikt | 130 g |
| Vikt & dimension | Vikt 130 g |
| Växelström Frekvens | 50/60 hz |
Vanliga frågor
Vilken färgtemperatur har EGLO PINEDA recessed light black?
Färgtemperaturen är 3000 K, vilket ger ett varmvitt ljus.
Är denna infällda armatur dimbar?
Ja, den är dimbar enligt specifikationerna.
Vad är ljusflödet för EGLO PINEDA?
Ljusflödet är 360 lumen (LM).