Micro Mini 3-i-1 Deluxe - Blue
3 hjulAntal hjul
142 mmBredd
Rekommenderad ålder BarnDesign
550 mmDjup
7640108560087EAN
NejHopfällbar
265 mmHöjd
AsfaltKorrekt användning
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
Inga erbjudanden matchar filtren.
Historik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Micro |
| EAN / GTIN | 7640108560087 |
| MPN | MMD014 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 23:10 |
| Antal hjul | 3 hjul |
| Bredd | 142 mm |
| Design | Rekommenderad ålder Barn |
| Djup | 550 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 265 mm |
| Korrekt användning | Asfalt |
| Maximal lastvikt | 50 kg |
| Producent | Micro |
| Produktens färg | Svart, Blå |
| Rekommenderad ålder | Barn |
| Rekommenderad ålder (max) | 5 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 1 År |
| Rekommenderat kön | Alla |
| Varunummer | 3149447 |
| Vikt | 2,2 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 142 mm |