Barkan 2200 bracket - for LCD TV / curved LCD TV - black
Produkttyp InduktionsvärmeplattaAllmänt
1Antal displayer som stöds
102 cmAvstånd till väggen (max)
27.5 cmBredd
Produktens färg SvartDesign
27.5 cm x 35.5 cm x 6 cmDimensioner (BxDxH)
Yttre funktioner Ram i rostfritt stålDiverse
35.5 cmDjup
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu283 kr
Lägst senaste 30 dagarna281 kr
Lägst senaste 3 mån281 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Barkan |
| EAN / GTIN | 7290016783001 |
| MPN | 3337358 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 22:25 |
| Allmänt | Produkttyp Induktionsvärmeplatta |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Avstånd till väggen (max) | 102 cm |
| Bredd | 27.5 cm |
| Design | Produktens färg Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 27.5 cm x 35.5 cm x 6 cm |
| Diverse | Yttre funktioner Ram i rostfritt stål |
| Djup | 35.5 cm |
| Egenskaper | Justerbar termostat, kärlsensor, boosterknapp |
| Ergonomi | Lutningsvinkel 0 - 15° |
| Funktion och inställningar | Värmehållningsfunktion |
| Funktioner för tidsinställning | Timer |
| Höjd | 6 cm |
| Inställningar, reglage och indikatorer | Reglagetyp Touch |
| Lutningsvinkel | 0 - 15° |
| Max. temperatur | 220 °C |
| Maximal skärmstorlek | 99,1 cm (39") |
| Maxvikt | 30 kg |
| Minsta skärmstorlek | 33 cm (13") |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 200 x 200 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringssätt | Vägg |
| Mounting | Antal displayer som stöds 1 |
| Mått och vikt | Bredd 27.5 cm |
| Producent | Barkan |
| Produktbeskrivning | CASO Germany SlimLine 2000 - induktionsvärmeplatta |
| Produktens färg | Svart |
| Produkttyp | Induktionsvärmeplatta |
| Reglagetyp | Touch |
| Skärm | Typ Digital |
| Spänning | 230 V / 50 Hz |
| Ström | Strömförbrukning 2 kW |
| Strömförbrukning | 2 kW |
| Säkerhetsfunktioner | Överhettningsskydd |
| Till producentens hemsida | www.barkanmounts.com |
| Timer | 120 min |
| Typ | Digital |
| Typ av produkt | Induktionsvärmeplatta |
| Varunummer | 3149258 |
| Vridningsvinkel | 84° |
| Yttre funktioner | Ram i rostfritt stål |
Vanliga frågor
Vilka yttermått har Barkan Mounts 2200?
Bredden är 27,5 cm, djupet 35,5 cm och höjden 6 cm. Den har en ram i rostfritt stål.
Har Barkan Mounts 2200 en timerfunktion?
Ja, den har en timerfunktion samt en värmehållningsfunktion.
Vilken typ av reglage har Barkan Mounts 2200?
Reglaget är av touchtyp, vilket ger en modern och lättstädad yta.
Vad är max temperaturen på Barkan Mounts 2200?
Max temperaturen är 220 °C, och den har en justerbar termostat.
Har Barkan Mounts 2200 en kärlsensor?
Ja, den har en kärlsensor som känner av om ett kärl är placerat på hällen.