EGLO TB BASIC rail for spots 2 meters white
220 - 240 VAC-inspänning
1 styckAntal per förpackning
35 mmBredd
Modell Ljusskena-sektionDesign
2000 mmDjup
9002759997359EAN
Antal per förpackning 1 styckFörpackningens innehåll
20 mmHöjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 27 maj 2026 23:00
Frakt vid kassa
2 502 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu2 502 kr
Lägst senaste 30 dagarna2 502 kr
Lägst senaste 3 mån2 502 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | EGLO |
| EAN / GTIN | 9002759997359 |
| MPN | 3148322 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 27 maj 2026 23:00 |
| AC-inspänning | 220 - 240 V |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 35 mm |
| Design | Modell Ljusskena-sektion |
| Djup | 2000 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 1 styck |
| Höjd | 20 mm |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP20 |
| Material | Aluminium |
| Monteringssätt | Innertak/vägg |
| Producent | EGLO |
| Produktens färg | Aluminium, Vit |
| Strömtillförsel | AC-inspänning 220 - 240 V |
| Till producentens hemsida | www.eglo.com |
| Varunummer | 3148322 |
| Vikt | 790 g |
| Vikt & dimension | Bredd 35 mm |
| Växelström Frekvens | 50 / 60 hz |
Vanliga frågor
Vad är måtten på EGLO TB BASIC rail?
Skenan är 2000 mm lång, 35 mm bred och 20 mm hög.
Vilket material är skenan tillverkad i?
Skenan är tillverkad av aluminium.
Kan skenan monteras både i tak och på vägg?
Ja, enligt specifikationerna är monteringssättet innertak/vägg.
Vilken spänning kräver EGLO TB BASIC rail?
Skenan kräver en AC-inspänning på 220–240 V.