EZVIZ Robotdammsugare RC3 CS-RC3-TWT2
JaAC-adapter inkluderad
100 - 240 VAC-inspänning
10Antal filtreringssteg
JaBasenhet inkluderat
LaddningBasstationens funktioner
24 VBasstationens utgående spänning
350 gBasstationens vikt
JaBatterier krävs
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 14:05
Frakt vid kassa
1 232 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu1 232 kr
Lägst senaste 30 dagarna1 232 kr
Lägst senaste 3 mån1 232 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | EZVIZ |
| EAN / GTIN | 6941545618944 |
| MPN | 3225548 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 14:05 |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Antal filtreringssteg | 10 |
| Basenhet inkluderat | Ja |
| Basstationens funktioner | Laddning |
| Basstationens utgående spänning | 24 V |
| Basstationens vikt | 350 g |
| Batterier krävs | Ja |
| Batterikapacitet | 200 m² |
| Batterispänning | 14,4 V |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Bredd | 345 mm |
| Certifiering | CE-EMC / CE-LVD / ErP / CE-RoHS / REACH SVHC / WEEE / UKCA / CB / UN38.3 |
| Dammkapacitet (dammsugare) | 0,55 l |
| Dammkapacitet (totalt) | 0,8 l |
| Dammsensor | Ja |
| Design | Typ av dammbehållare Utan påse |
| Detektering av hinder | Ja |
| Diameter | 34,5 cm |
| Djup | 345 mm |
| Drifttid | 190 min |
| Fjärrkontroll ingår | Ja |
| Fjärrstyrd | Ja |
| Form | Rund |
| Förpackning | Förpackningens bredd 431 mm |
| Förpackningens bredd | 431 mm |
| Förpackningens höjd | 347 mm |
| Förpackningens innehåll | Virtuell barriär inkluderad Ja |
| Förpackningstyp | Låda |
| Höjd | 78,5 mm |
| Inbyggd display | Nej |
| Integrerade sensorer | Gyroskop, Infraröd sensor |
| Kantigenkänning | Ja |
| Laddningstid | 5 h |
| Ljudnivå Lc IEC | 74 dB |
| Låddjup | 394 mm |
| Navigeringstyp | Gyroskop |
| Prestanda | Våttorkning Nej |
| Producent | EZVIZ |
| Produktens färg | Vit |
| Strömförbrukning (vanlig) | 30 W |
| Strömtillförsel | Batteriteknik Litium-Ion (Li-Ion) |
| Sugkraft | 2700 Pa |
| Tekniska detaljer | Sugkraft 2700 Pa |
| Till producentens hemsida | ezviz.eu |
| Trappavkänning | Ja |
| Typ av borste | Sidoborste |
| Typ av dammbehållare | Utan påse |
| Typ av golvytor | Matta, Hårda golvytor, Klinkers, Trä |
| Uppladdningsbara | Ja |
| Varunummer | 3225548 |
| Vikt | 2,83 kg |
| Vikt & dimension | Diameter 34,5 cm |
| Vikt inkl. förpackning | 5,05 kg |
| Virtuell barriär inkluderad | Ja |
| Växelström Frekvens | 50/60 hz |
| Våttorkning | Nej |
| Återvänder automatiskt till basstation | Ja |
Vanliga frågor
Hur stor yta kan EZVIZ RC3 dammsuga på en laddning?
Enligt specifikationerna har den en batterikapacitet på 200 m², vilket innebär att den kan dammsuga upp till 200 kvadratmeter på en laddning.
Vilken typ av batteri använder EZVIZ RC3?
Den använder ett Litium-Ion (Li-Ion) batteri med en spänning på 14,4 V.
Vad ingår i basstationen för EZVIZ RC3?
Basstationen har laddningsfunktion, väger 350 g och har en utgående spänning på 24 V. Den är inkluderad i paketet.
Hur många filtreringssteg har EZVIZ RC3?
Den har 10 filtreringssteg, vilket ger effektiv filtrering av damm och partiklar.
Vad är bredden på EZVIZ RC3?
Bredden är 345 mm, vilket gör att den kan ta sig under möbler med tillräcklig frigång.