Schleich Langsomma Loris
1 styckAntal
1Antal förpackningar
Batterier krävs NejBatteri
NejBatterier krävs
32 mmBredd
28 mmDjup
SengångareDjur
4059433454412EAN
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
Inga erbjudanden matchar filtren.
Historik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schleich |
| EAN / GTIN | 4059433454412 |
| MPN | 14852 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 21 maj 2026 16:28 |
| Antal | 1 styck |
| Antal förpackningar | 1 |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Bredd | 32 mm |
| Djup | 28 mm |
| Djur | Sengångare |
| EU TSD-varning | Ingen varning tillämplig |
| Egenskaper | Produkttyp Leksaksfigur |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 32 mm |
| Förpackningens bredd | 32 mm |
| Förpackningens höjd | 35 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal 1 styck |
| Förpackningsmaterial | Plast |
| Förpackningstyp | Väska |
| Höjd | 35 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 5 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 13,5 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 180 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalvolym | 1728000000 dm³ |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Tillverkare Schleich |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Logistikdata | Minsta orderkvantitet 5 styck |
| Låddjup | 28 mm |
| Minsta orderkvantitet | 5 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Målgrupp | 4 |
| Pallens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 64059433056304 |
| Producent | Schleich |
| Produktens färg | Brun |
| Produkter per lastpall | 200 styck |
| Produkter per lastpallslager | 40 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Produktsortiment | Nej |
| Produkttyp | Leksaksfigur |
| Rekommenderad ålder (max) | 8 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 3 År |
| Slag | Djur |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska, Engelska |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Franska, Engelska |
| Säkerhetsvarning | EU TSD-varning Ingen varning tillämplig |
| Sändningsenhet | Nej |
| Tema | Forest, Wild animals / adventure toys |
| Till producentens hemsida | www.schleich-s.com/da/DK/ |
| Tillverkare | Schleich |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 95030049 |
| Ursprungsland | Tunisien |
| Varunummer | 3053501 |
| Vikt | 16,13 g |
| Vikt & dimension | Bredd 32 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 16,13 g |