Schleich abessinierkatt
1 styckAntal
Batterier krävs NejBatteri
NejBatterier krävs
NejBatterier medföljer
NejBeställningsbar enhet
55 mmBredd
15 mmDjup
4059433578279EAN
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
Inga erbjudanden matchar filtren.
Historik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schleich |
| EAN / GTIN | 4059433578279 |
| MPN | 13964 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 21 maj 2026 19:35 |
| Antal | 1 styck |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Bredd | 55 mm |
| Djup | 15 mm |
| EU TSD-varning | Ingen varning tillämplig |
| Egenskaper | Produkttyp Leksaksfigur |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Färdigmonterad | Ja |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 60 mm |
| Förpackningens bredd | 60 mm |
| Förpackningens höjd | 50 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningsmaterial | Plast |
| Förpackningstyp | Väska |
| Höjd | 52 mm |
| Innehåller mat eller dryck | Nej |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpallens bruttovikt | 600 g |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 180 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalvolym | 1728000000 dm³ |
| Leclerc Codelec | 731050530 |
| Leverantörsfunktioner | Språk på förpackning Engelska, Franska |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Logistikdata | Minsta orderkvantitet 5 styck |
| Låddjup | 15 mm |
| Låter | Nej |
| Material | Plast |
| Minsta orderkvantitet | 5 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Pallens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 64059433078610 |
| Producent | Schleich |
| Produktens färg | Brun |
| Produkter per lastpall | 320 styck |
| Produkter per lastpallslager | 40 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Produkttyp | Leksaksfigur |
| Rekommenderad ålder | Barn |
| Rekommenderad ålder (max) | 1188 månad (er) |
| Rekommenderad ålder (min) | 3 År |
| Släpp datum | 08/12/2022 |
| Språk i bruksanvisningen | Franska, Engelska |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska, Engelska |
| Språk på förpackning | Engelska, Franska |
| Säkerhetsvarning | EU TSD-varning Ingen varning tillämplig |
| Sändningsenhet | Nej |
| Tema | Cats, Farm animals / farm toys |
| Till producentens hemsida | www.schleich-s.com/da/DK/ |
| Tillgänglig fr.o.m. | 08/12/2022 |
| Tillgänglig till | 31/12/2025 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 95030049 |