Schleich hårclipstillbehör
18 styckAntal
155 mmBredd
125 mmDjup
4059433652092EAN
Ej för barn under 36 månaderEU TSD-varning
Produkttyp Håraccessoarer för leksaksfigurEgenskaper
FlickaFöreslagen målgrupp
Förpackningens bredd 155 mmFörpackning
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
Inga erbjudanden matchar filtren.
Historik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schleich |
| EAN / GTIN | 4059433652092 |
| MPN | 42616 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 21:32 |
| Antal | 18 styck |
| Bredd | 155 mm |
| Djup | 125 mm |
| EU TSD-varning | Ej för barn under 36 månader |
| Egenskaper | Produkttyp Håraccessoarer för leksaksfigur |
| Föreslagen målgrupp | Flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 155 mm |
| Förpackningens bredd | 155 mm |
| Förpackningens höjd | 3 mm |
| Förpackningstyp | Väska |
| Höjd | 3 mm |
| Låddjup | 125 mm |
| Producent | Schleich |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkttyp | Håraccessoarer för leksaksfigur |
| Rekommenderad ålder (max) | 8 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 3 År |
| Säkerhetsvarning | EU TSD-varning Ej för barn under 36 månader |
| Tema | Brushable hair, Horses |
| Till producentens hemsida | www.schleich-s.com/da/DK/ |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Varunummer | 3143796 |
| Vikt | 20 g |
| Vikt & dimension | Bredd 155 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |