780 mmBredd
0796714271705EAN
Produkttyp BabylekmattaEgenskaper
Pojke/flickaFöreslagen målgrupp
Förpackningens bredd 403 mmFörpackning
403 mmFörpackningens bredd
116 mmFörpackningens höjd
460 mmHöjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
Inga erbjudanden matchar filtren.
Historik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Lamaze |
| EAN / GTIN | 796714271705 |
| MPN | 27170 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 16:21 |
| Bredd | 780 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Babylekmatta |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 403 mm |
| Förpackningens bredd | 403 mm |
| Förpackningens höjd | 116 mm |
| Höjd | 460 mm |
| Inlärnings- och träningsfärdigheter | Träning av visuell uppfattningsförmåga, Finmotorikträning, Grovmotorikträning |
| Lämplig för inomhusbruk | Ja |
| Lärande och färdighetsträning | Inlärnings- och träningsfärdigheter Träning av visuell uppfattningsförmåga, Finmotorikträning, Grovmotorikträning |
| Låddjup | 509 mm |
| Producent | Lamaze |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produktlängd | 460 mm |
| Produkttyp | Babylekmatta |
| Rekommenderad ålder (max) | 5 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 0 År |
| Varunummer | 2829801 |
| Vikt & dimension | Bredd 780 mm |