Dogman Basic Crate Mattress L 90x56cm
JaAvtagbart sängöverdrag
900 mmBredd
560 mmDjup
7312138084306EAN
Modell HusdjursmattaEgenskaper
RektangulärForm
MonotonFärgsättning
30 ° CHögsta tvättemperatur
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 03:28
Frakt vid kassa
458 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu458 kr
Lägst senaste 30 dagarna458 kr
Lägst senaste 3 mån458 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312138084306 |
| MPN | 3179661 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 03:28 |
| Avtagbart sängöverdrag | Ja |
| Bredd | 900 mm |
| Djup | 560 mm |
| Egenskaper | Modell Husdjursmatta |
| Form | Rektangulär |
| Färgsättning | Monoton |
| Högsta tvättemperatur | 30 ° C |
| Korrekt användning | inomhus |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Svart |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Tvättbar klädsel | Ja |
| Tvättning | Tvättyp Kall maskintvätt |
| Tvättyp | Kall maskintvätt |
| Typ av husdjur | Hund |
| Varunummer | 3179661 |
| Vikt & dimension | Bredd 900 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Dogman Basic Crate Mattress L?
Madrassen har bredd 900 mm och djup 560 mm, vilket gör den 90x56 cm stor.
Är överdraget avtagbart och kan det tvättas?
Ja, sängöverdraget är avtagbart och kan tvättas i 30 °C.
Är madrassen avsedd för inomhus- eller utomhusbruk?
Madrassen är avsedd för inomhusbruk enligt specifikationerna.
Vilken färg har Dogman Basic Crate Mattress L?
Produkten är svart med monoton färgsättning.
Vilken form har madrassen?
Madrassen är rektangulär.