Dogman Hundfäll Malva Mörkgrå M
750 mmBredd
1000 mmDjup
7312138111101EAN
Modell HusdjursmattaEgenskaper
RektangulärForm
MonotonFärgsättning
30 ° CHögsta tvättemperatur
inomhusKorrekt användning
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 14:23
Frakt vid kassa
218 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu218 kr
Lägst senaste 30 dagarna218 kr
Lägst senaste 3 mån218 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312138111101 |
| MPN | 3179645 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 14:23 |
| Bredd | 750 mm |
| Djup | 1000 mm |
| Egenskaper | Modell Husdjursmatta |
| Form | Rektangulär |
| Färgsättning | Monoton |
| Högsta tvättemperatur | 30 ° C |
| Korrekt användning | inomhus |
| Material, sängöverdrag | Polyester |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Grå |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Tvättning | Tvättyp Kall maskintvätt |
| Tvättyp | Kall maskintvätt |
| Typ av husdjur | Hund |
| Varunummer | 3179645 |
| Vikt & dimension | Bredd 750 mm |
Vanliga frågor
Kan jag tvätta hundfällen i tvättmaskin?
Ja, överdraget i polyester tål maskintvätt upp till 30 °C.
Är denna hundfäll avsedd för utomhusbruk?
Nej, den är specifikt avsedd för inomhusbruk enligt specifikationerna.
Vilket material är hundfällen gjord av?
Sängöverdraget är tillverkat av polyester.
Vilken form har Dogman Hundfäll Malva?
Den har en rektangulär form.