Dogman Hundpool 80cm
1Antal
800 mmBredd
800 mmDjup
7312137605120EAN
Modell Uppblåsbar pool för husdjurEgenskaper
RundForm
Antal 1Förpackningens innehåll
200 mmHöjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 20 maj 2026 05:00
Frakt vid kassa
359 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu359 kr
Lägst senaste 30 dagarna359 kr
Lägst senaste 3 mån359 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312137605120 |
| MPN | 3179867 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 20 maj 2026 05:00 |
| Antal | 1 |
| Bredd | 800 mm |
| Djup | 800 mm |
| Egenskaper | Modell Uppblåsbar pool för husdjur |
| Form | Rund |
| Förpackningens innehåll | Antal 1 |
| Höjd | 200 mm |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Producent | Dogman |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3179867 |
| Vikt & dimension | Bredd 800 mm |
| Volym | 100 l |
Vanliga frågor
Är poolen uppblåsbar?
Ja, det är en uppblåsbar pool för husdjur enligt modellbeskrivningen.
Vad ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 1 pool.