Konftel 55
Typ av produkt KonferenstelefonAllmänt
USB / mini-USB typ B Utgång för headset / minihörlurskontakt 3,5 mmAnslutningar
JaBakgrundsbelysning
LCD-skärm - färg - JaBildskärm
BasBildskärmsplacering
240x320 pixlarBildskärmsupplösning
22.2 cmBredd
PekskärmDisplay-egenskaper
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 13:24
Frakt vid kassa
1 159 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu1 159 kr
Lägst senaste 30 dagarna1 153 kr
Lägst senaste 3 mån1 153 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Konftel |
| EAN / GTIN | 7394001010704 |
| MPN | 2399718 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 13:24 |
| Allmänt | Typ av produkt Konferenstelefon |
| Anslutningar | USB / mini-USB typ B Utgång för headset / minihörlurskontakt 3,5 mm |
| Bakgrundsbelysning | Ja |
| Bildskärm | LCD-skärm - färg - Ja |
| Bildskärmsplacering | Bas |
| Bildskärmsupplösning | 240x320 pixlar |
| Bredd | 22.2 cm |
| Display-egenskaper | Pekskärm |
| Diverse | Anslutningar USB / mini-USB typ B Utgång för headset / minihörlurskontakt 3,5 mm |
| Djup | 20.6 cm |
| Egenskaper | OmniSound, USB-anslutning för VoIP-samtal |
| Flash-minneskort som stöds | SDHC |
| Funktioner | Pekskärm |
| Färg | Lakritssvart och silver |
| Förpackningen innehåller | Konsol till konferenstelefon |
| Högtalartelefon | Ja |
| Höjd | 6.8 cm |
| IP-telefoni | VoIP Ja |
| Inkluderade tillbehör | Strömadapter |
| Konferenstelefon | Förpackningen innehåller Konsol till konferenstelefon |
| Medföljande kablar | USB-kabel |
| Minne | Flash-minneskort som stöds SDHC |
| Mått och vikt (bas) | Bredd 22.2 cm |
| Producent | Konftel |
| Produktbeskrivning | Konftel 55 - konferenstelefon |
| Samtalstjänster | Nummerpresentation, Samtalsparkering |
| Telefonfunktioner | Samtalstjänster Nummerpresentation, Samtalsparkering |
| Telefonkonferenskapacitet | Ja |
| Till producentens hemsida | www.konftel.com |
| Typ | LCD-skärm - färg |
| Typ av produkt | Konferenstelefon |
| Varunummer | 2399718 |
| Vikt | 640 g |
| VoIP | Ja |
| Volymkontroll | Ja |
| Ytterligare funktioner | Inbyggd klocka, röstinspelning |
Vanliga frågor
Vilka anslutningsmöjligheter har Konftel 55?
Konftel 55 har USB och mini-USB typ B samt en 3,5 mm utgång för headset eller minihörlur.
Har Konftel 55 en pekskärm och vad har den för upplösning?
Ja, Konftel 55 har en färg-LCD-pekskärm med en upplösning på 240x320 pixlar.
Vad är måtten på Konftel 55?
Konftel 55 är 22,2 cm bred och 20,6 cm djup.
Vad innebär OmniSound-tekniken i Konftel 55?
OmniSound är en egenskap hos Konftel 55 som förbättrar ljudkvaliteten under konferenssamtal.
Kan Konftel 55 användas för VoIP-samtal via USB?
Ja, Konftel 55 har USB-anslutning för VoIP-samtal.