Dogman Bädd Classy Memory oval bei S
JaAvtagbart sängöverdrag
540 mmBredd
500 mmDjup
7312138056686EAN
Modell Husdjursbädd, bolsterEgenskaper
OvalForm
30 ° CHögsta tvättemperatur
280 mmHöjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 22 maj 2026 21:53
Frakt vid kassa
451 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu451 kr
Lägst senaste 30 dagarna451 kr
Lägst senaste 3 mån451 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312138056686 |
| MPN | 3180084 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 22 maj 2026 21:53 |
| Avtagbart sängöverdrag | Ja |
| Bredd | 540 mm |
| Djup | 500 mm |
| Egenskaper | Modell Husdjursbädd, bolster |
| Form | Oval |
| Högsta tvättemperatur | 30 ° C |
| Höjd | 280 mm |
| Korrekt användning | inomhus |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Beige |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Tillsatsmaterial | Skum |
| Tvättbar klädsel | Ja |
| Tvättning | Tvättyp Kall maskintvätt |
| Tvättyp | Kall maskintvätt |
| Typ av husdjur | Hund |
| Varunummer | 3180084 |
| Vikt & dimension | Bredd 540 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Dogman Bädd Classy Memory oval bei S?
Bädden är 540 mm bred, 500 mm djup och 280 mm hög.
Är överdraget avtagbart och kan det tvättas?
Ja, sängöverdraget är avtagbart och kan tvättas i 30 °C.
Vilken form har bädden och är den avsedd för inomhusbruk?
Bädden är oval och är avsedd för inomhusbruk.
Vad är modellnumret och EAN-koden för denna bädd?
Modellnumret är 805668 och EAN-koden är 7312138056686.