Fritel Family WT 2478
Produkttyp PlattvärmareAllmänt
54 cmBredd
54 cm x 41 cmDimensioner (BxDxH)
Säkerhetsfunktioner Cool Touch-handtagDiverse
41 cmDjup
5410585421155EAN
Svart/inoxFärg
JaIndikatorer
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
Inga erbjudanden matchar filtren.
Historik
Prishistorik
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Fritel |
| EAN / GTIN | 5410585421155 |
| MPN | 142115 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 00:15 |
| Allmänt | Produkttyp Plattvärmare |
| Bredd | 54 cm |
| Dimensioner (BxDxH) | 54 cm x 41 cm |
| Diverse | Säkerhetsfunktioner Cool Touch-handtag |
| Djup | 41 cm |
| Färg | Svart/inox |
| Indikatorer | Ja |
| Inställningar, reglage och indikatorer | Indikatorer Ja |
| Material | Stainless steel, härdat glas |
| Max. temperatur | 130 °C |
| Mått och vikt | Bredd 54 cm |
| Producent | Fritel |
| Produktbeskrivning | FRITEL Family WT 2478 - plattvärmare - svart/inox |
| Produkttyp | Plattvärmare |
| Sladdlängd | 1 m |
| Ström | Strömförbrukning 400 W |
| Strömförbrukning | 400 W |
| Säkerhetsfunktioner | Cool Touch-handtag |
| Temperaturintervall | Från 20°C till 130°C |
| Till producentens hemsida | www.fritel.com/ |
| Typ av produkt | Plattvärmare |
| Variabel temperatur | Ja |
| Varunummer | 2853032 |
| Vikt | 8.6 kg |