Veracity OUTREACH Lite - network extender - 10Mb LAN 100Mb LAN
40 mmBredd
CE
FCCCertifiering
Certifikat för överensstämmelse RoHSCertifikat
RoHSCertifikat för överensstämmelse
LED-indikatorer Aktivitet, Nätverk, EnergiljusDesign
105 mmDjup
Fullständig, HalvDuplex systemet
5711045115622EAN
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 28 maj 2026 17:06
Frakt vid kassa
2 161 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu2 161 kr
Lägst senaste 30 dagarna2 161 kr
Lägst senaste 3 mån2 161 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Veracity |
| EAN / GTIN | 5711045115622 |
| MPN | 2784388 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 28 maj 2026 17:06 |
| Bredd | 40 mm |
| Certifiering | CE FCC |
| Certifikat | Certifikat för överensstämmelse RoHS |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Design | LED-indikatorer Aktivitet, Nätverk, Energiljus |
| Djup | 105 mm |
| Duplex systemet | Fullständig, Halv |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |
| Höjd | 22 mm |
| Kabelteknik | 10/100Base-T(X) |
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.3af |
| LED-indikatorer | Aktivitet, Nätverk, Energiljus |
| Logistikdata | Harmonized System (HS)-kod 85176990 |
| Maximal överföringshastighet avstånd | 2200 m |
| Miljökrav | Temperatur vid drift -10 - 50 ° C |
| Nätverk | Kabelteknik 10/100Base-T(X) |
| Omgivningstemperatur vid drift | 14 - 122 ° F |
| Prestanda | Modell Nätverkssändare |
| Producent | Veracity |
| Strömförbrukning (sändare) (max) | 1,3 W |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd | Ja |
| Strömtillförsel | Strömförbrukning (sändare) (max) 1,3 W |
| Temperatur vid drift | -10 - 50 ° C |
| Till producentens hemsida | www.veracityglobal.com |
| Varunummer | 2784388 |
| Vikt | 45 g |
| Vikt & dimension | Bredd 40 mm |
| Övrigt | Omgivningstemperatur vid drift 14 - 122 ° F |
Vanliga frågor
Vilka kabelstandarder stöder Veracity OUTREACH Lite?
Den stöder 10/100Base-T(X) och är kompatibel med IEEE 802.3af (PoE).
Vilka LED-indikatorer finns på enheten?
Enheten har LED-indikatorer för Aktivitet, Nätverk och Energiljus.
Vilka duplexlägen stöder den?
Den stöder både full duplex och halv duplex.
Vilka certifieringar har Veracity OUTREACH Lite?
Den är certifierad enligt CE, FCC och RoHS.
Vad är enhetens fysiska mått?
Bredd: 40 mm, Djup: 105 mm, Höjd: 22 mm.