Dogman Dog Pillow Shaggy grey
1 styckAntal per förpackning
550 mmBredd
850 mmDjup
7312138102147EAN
Modell HusdjursmattaEgenskaper
RektangulärForm
MonotonFärgsättning
Antal per förpackning 1 styckFörpackningens innehåll
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 22 maj 2026 19:05
Frakt vid kassa
293 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu293 kr
Lägst senaste 30 dagarna293 kr
Lägst senaste 3 mån293 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312138102147 |
| MPN | 3179653 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 22 maj 2026 19:05 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 550 mm |
| Djup | 850 mm |
| Egenskaper | Modell Husdjursmatta |
| Form | Rektangulär |
| Färgsättning | Monoton |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 1 styck |
| Högsta tvättemperatur | 30 ° C |
| Korrekt användning | inomhus |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Material, sängöverdrag | Fleece |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Grå |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Tillsatsmaterial | Polyester/Fleece |
| Tvättning | Tvättyp Maskintvätt |
| Tvättyp | Maskintvätt |
| Typ av husdjur | Hund |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3179653 |
| Vikt & dimension | Bredd 550 mm |
Vanliga frågor
Kan tvätta överdraget till Dogman Dog Pillow Shaggy grey?
Ja, sängöverdraget i fleece kan tvättas i 30 °C.
Är Dogman Dog Pillow Shaggy grey avsedd för inomhus- eller utomhusbruk?
Den är avsedd för inomhusbruk enligt specifikationerna.
Vilket material är överdraget på Dogman Dog Pillow Shaggy grey?
Sängöverdraget är tillverkat av fleece.