Tech Deck Bonus Sk8 Shop assorted
Förlängd(cdm) Förlängt nytt släpp
Adress, Fingerfärdighet(cdm) Förmågor som utvecklas
Rekommenderas(cdm) Föräldranärvaro
Barn(cdm) Målgrupper
73 styckAntal
6Antal sortimentsförpackningar
NejBatterier krävs
NejBatterier medföljer
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 22 maj 2026 20:02
Frakt vid kassa
193 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu193 kr
Lägst senaste 30 dagarna193 kr
Lägst senaste 3 mån193 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Tech Deck |
| EAN / GTIN | 778988238158 |
| MPN | 2976552 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 22 maj 2026 20:02 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Förlängd |
| (cdm) Förmågor som utvecklas | Adress, Fingerfärdighet |
| (cdm) Föräldranärvaro | Rekommenderas |
| (cdm) Målgrupper | Barn |
| Antal | 73 styck |
| Antal sortimentsförpackningar | 6 |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Bredd | 203 mm |
| Bredd (cm) ytterkartongen | 29,2 cm |
| Certifiering | CE |
| Djup | 45 mm |
| EU TSD-språk | Multi |
| EU TSD-varning | Ej för barn under 36 månader |
| Egenskaper | Produkttyp Fingerboard |
| Ej för barn under 3 år | Ja |
| Endast lämplig för vuxna | Nej |
| Extra uppsättning av hjul | Ja |
| Färgsättning | Bild |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Antal 73 styck |
| Förpackningens bredd | 44,5 mm |
| Förpackningens höjd | 229 mm |
| Förpackningstyp | Fönsterlåda |
| Harmonized System (HS)-kod | 95,03,00,95,90 |
| Höjd | 229 mm |
| Höjd (cm) ytterkartongen | 25,9 cm |
| Importland (ISO 3166-1) | Frankrike |
| Innehåller mat eller dryck | Nej |
| Kommersiell enhetstyp | Sortiment |
| Kvantitet, yttre förpackning | 6 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 137,3 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 180 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalvolym | 1728000000 dm³ |
| Leclerc Codelec | 7311290 |
| Leverantörsfunktioner | Montering krävs Ja |
| Logistikdata | Ytterförpackningens bredd 233,4 mm |
| Längd (cm) ytterkartongen | 29,2 cm |
| Låddjup | 203,2 mm |
| Låter | Nej |
| Material | Plast, Metall |
| Minsta orderkvantitet | 6 styck |
| Montering krävs | Ja |
| Monteringsverktyg inkluderat | Ja |
| Producent | Tech Deck |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per intermodal container (20 fot) | 10769 styck |
| Produkter per intermodal container (40 fot) | 21539 styck |
| Produkter per lastpall | 576 styck |
| Produkter per lastpallslager | 96 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Produkttyp | Fingerboard |
| Rekommenderad ålder (min) | 6 År |
| Släpp datum | 01/01/2018 |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Multi |
Vanliga frågor
Vad ingår i Tech Deck Bonus Sk8 Shop assorted?
Produkten innehåller 73 stycken fingerboard-tillbehör, inklusive en fingerboard, skatebutiksinredning och tillbehör. Sortimentet är blandat (assorted) och levereras i 6 sortimentsförpackningar.
Vilka mått har förpackningen?
Produktens bredd är 203 mm och djupet är 45 mm. Ytterkartongens bredd är 29,2 cm.
Kräver Tech Deck Bonus Sk8 Shop batterier?
Nej, produkten kräver inga batterier och inga batterier medföljer.
Vilka förmågor utvecklar leksaken?
Leksaken utvecklar adress (koordination) och fingerfärdighet enligt specifikationerna.
Vilken certifiering har produkten?
Produkten är CE-certifierad, vilket innebär att den uppfyller EU:s säkerhetskrav.