Schleich Harry Potter - Firenze
1 styckAntal
1 styckAntal leksaksfigurer
Batterier krävs NejBatteri
NejBatterier krävs
NejBatterier medföljer
NejBeställningsbar enhet
117 mmBredd
53,1 mmDjup
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 22 maj 2026 23:28
Frakt vid kassa
68 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu68 kr
Lägst senaste 30 dagarna68 kr
Lägst senaste 3 mån68 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schleich |
| EAN / GTIN | 4059433713151 |
| MPN | 3192896 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 22 maj 2026 23:28 |
| Antal | 1 styck |
| Antal leksaksfigurer | 1 styck |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Bredd | 117 mm |
| Djup | 53,1 mm |
| EU TSD-varning | Ej för barn under 36 månader |
| Egenskaper | Produkttyp Leksaksfigur |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Franchise | Harry Potter |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 82 mm |
| Förpackningens bredd | 82 mm |
| Förpackningens höjd | 180 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningsmaterial | Plast |
| Förpackningstyp | Öppen låda |
| Höjd | 120 mm |
| Innehåller mat eller dryck | Nej |
| Lager per lastpall | 2 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpallens bruttovikt | 77,7 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 180 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalvolym | 1728000000 dm³ |
| Leclerc Codelec | 731171065 |
| Leverantörsfunktioner | Språk på förpackning Engelska, Franska |
| Licens | Warner Bros |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Logistikdata | Minsta orderkvantitet 3 styck |
| Låddjup | 155 mm |
| Låter | Nej |
| Material | Plast |
| Minsta orderkvantitet | 3 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Pallens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 64059433110549 |
| Producent | Schleich |
| Produktens färg | Brun |
| Produkter per lastpall | 36 styck |
| Produkter per lastpallslager | 18 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 3 styck |
| Produkttyp | Leksaksfigur |
| På grundval av | Filmer och TV-serier |
| Rekommenderad ålder | Barn |
| Rekommenderad ålder (max) | 1188 månad (er) |
| Rekommenderad ålder (min) | 6 År |
| Rollfigur | Firenze |
| Släpp datum | 01/09/2023 |
| Språk i bruksanvisningen | Franska, Engelska |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska, Engelska |
| Språk på förpackning | Engelska, Franska |
| Säkerhetsvarning | EU TSD-varning Ej för barn under 36 månader |
| Sändningsenhet | Nej |
| Tema | Magical Creatures |
Vanliga frågor
Vilken höjd har Schleich Harry Potter - Firenze?
Höjden är inte angiven i specifikationerna, men bredden är 117 mm och djupet är 53,1 mm.
Är Firenze-figuren lämplig för barn under 3 år?
Nej, enligt EU TSD-varningen är figuren inte lämplig för barn under 36 månader.
Innehåller förpackningen batterier?
Nej, batterier krävs inte och medföljer inte.
Hur många figurer ingår i setet?
Setet innehåller 1 leksaksfigur.
Vad är produktens EAN-kod?
EAN-koden är 4059433713151.