1 styckAntal per förpackning
500 mmBredd
700 mmDjup
7312138050073EAN
Modell HusdjursmattaEgenskaper
RektangulärForm
MonotonFärgsättning
Antal per förpackning 1 styckFörpackningens innehåll
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 14 maj 2026 00:02
Frakt vid kassa
212 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Lägsta pris nu212 kr
Lägst senaste 30 dagarna212 kr
Lägst senaste 3 mån212 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312138050073 |
| MPN | 3179947 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 14 maj 2026 00:02 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 500 mm |
| Djup | 700 mm |
| Egenskaper | Modell Husdjursmatta |
| Form | Rektangulär |
| Färgsättning | Monoton |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 1 styck |
| Högsta tvättemperatur | 30 ° C |
| Korrekt användning | Bil, inomhus |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Grå |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Tvättning | Tvättyp Maskintvätt |
| Tvättyp | Maskintvätt |
| Typ av husdjur | Katt (djur) och hund |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3179947 |
| Vikt & dimension | Bredd 500 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Dogman Noodle Chenillepläd M?
Pläden är rektangulär med bredd 500 mm och djup 700 mm.
Kan pläden tvättas i maskin?
Ja, högsta tvättemperatur är 30 °C.
Är pläden avsedd för inomhus- eller utomhusbruk?
Den är avsedd för användning i bil och inomhus.
Vilken färg har pläden?
Färgsättningen är monoton (enfärgad).