Dogman Hundpool 120cm
1Antal
1200 mmBredd
1200 mmDjup
7312137605137EAN
Modell Uppblåsbar pool för husdjurEgenskaper
RundForm
Antal 1Förpackningens innehåll
300 mmHöjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 20 maj 2026 01:24
Frakt vid kassa
468 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu468 kr
Lägst senaste 30 dagarna468 kr
Lägst senaste 3 mån468 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312137605137 |
| MPN | 3179875 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 20 maj 2026 01:24 |
| Antal | 1 |
| Bredd | 1200 mm |
| Djup | 1200 mm |
| Egenskaper | Modell Uppblåsbar pool för husdjur |
| Form | Rund |
| Förpackningens innehåll | Antal 1 |
| Höjd | 300 mm |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Producent | Dogman |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3179875 |
| Vikt & dimension | Bredd 1200 mm |
| Volym | 340 l |
Vanliga frågor
Är Dogman Hundpool 120cm uppblåsbar?
Ja, det är en uppblåsbar pool för husdjur enligt modellbeskrivningen.
Vad ingår i förpackningen för Dogman Hundpool 120cm?
Förpackningen innehåller 1 pool (antal 1).
Var är Dogman Hundpool 120cm tillverkad?
Ursprungslandet är Kina enligt logistikdata.