Dogman Buddy dyna med kant svart M
JaAvtagbart sängöverdrag
755 mmBredd
470 mmDjup
7312138057355EAN
Modell Husdjursbädd, bolsterEgenskaper
RektangulärForm
MonotonFärgsättning
JaHalksäkert underlag
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 22 maj 2026 18:58
Frakt vid kassa
313 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu313 kr
Lägst senaste 30 dagarna313 kr
Lägst senaste 3 mån313 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312138057355 |
| MPN | 3180114 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 22 maj 2026 18:58 |
| Avtagbart sängöverdrag | Ja |
| Bredd | 755 mm |
| Djup | 470 mm |
| Egenskaper | Modell Husdjursbädd, bolster |
| Form | Rektangulär |
| Färgsättning | Monoton |
| Halksäkert underlag | Ja |
| Högsta tvättemperatur | 30 ° C |
| Korrekt användning | inomhus |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Svart |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Tvättbar klädsel | Ja |
| Tvättning | Tvättyp Kall maskintvätt |
| Tvättyp | Kall maskintvätt |
| Typ av husdjur | Hund |
| Varunummer | 3180114 |
| Vikt & dimension | Bredd 755 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Dogman Buddy dyna med kant svart M?
Bredden är 755 mm och djupet är 470 mm, vilket gör den rektangulär.
Kan överdraget tas bort och tvättas?
Ja, överdraget är avtagbart och kan tvättas i 30 °C.
Har dynan halksäkert underlag?
Ja, den har halksäkert underlag för att stå stadigt på golvet.
Är Dogman Buddy dyna med kant avsedd för inomhus- eller utomhusbruk?
Den är avsedd för inomhusbruk.
Vilken form och färgsättning har dynan?
Dynan är rektangulär med monoton färgsättning.