Dogman Buddy dyna med kant svart S
JaAvtagbart sängöverdrag
585 mmBredd
415 mmDjup
7312138057348EAN
Modell Husdjursbädd, bolsterEgenskaper
RektangulärForm
MonotonFärgsättning
JaHalksäkert underlag
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 08:47
Frakt vid kassa
260 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu260 kr
Lägst senaste 30 dagarna260 kr
Lägst senaste 3 mån260 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312138057348 |
| MPN | 3180113 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 08:47 |
| Avtagbart sängöverdrag | Ja |
| Bredd | 585 mm |
| Djup | 415 mm |
| Egenskaper | Modell Husdjursbädd, bolster |
| Form | Rektangulär |
| Färgsättning | Monoton |
| Halksäkert underlag | Ja |
| Högsta tvättemperatur | 30 ° C |
| Korrekt användning | inomhus |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Svart |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Tvättbar klädsel | Ja |
| Tvättning | Tvättyp Kall maskintvätt |
| Tvättyp | Kall maskintvätt |
| Typ av husdjur | Hund |
| Varunummer | 3180113 |
| Vikt & dimension | Bredd 585 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Dogman Buddy dyna med kant svart S?
Bredden är 585 mm och djupet är 415 mm, vilket gör den lämplig för mindre hundar.
Kan överdraget tvättas?
Ja, överdraget är avtagbart och tål maskintvätt upp till 30 °C.
Har dynan ett halksäkert underlag?
Ja, den har ett halksäkert underlag som gör att den ligger stabilt på golvet.
Är Dogman Buddy dyna med kant avsedd för inomhus- eller utomhusbruk?
Den är avsedd för inomhusbruk enligt specifikationen.
Vilken form och färg har dynan?
Dynan är rektangulär med en monoton svart färgsättning.