Dogman Dyna Classy Memory Foam Pet Bed Grey L 70x55x12cm
JaAvtagbart sängöverdrag
700 mmBredd
550 mmDjup
7312138056723EAN
Modell HusdjurskuddeEgenskaper
RektangulärForm
MonotonFärgsättning
120 mmHöjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 13:57
Frakt vid kassa
675 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu675 kr
Lägst senaste 30 dagarna671 kr
Lägst senaste 3 mån671 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312138056723 |
| MPN | 3180089 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 13:57 |
| Avtagbart sängöverdrag | Ja |
| Bredd | 700 mm |
| Djup | 550 mm |
| Egenskaper | Modell Husdjurskudde |
| Form | Rektangulär |
| Färgsättning | Monoton |
| Höjd | 120 mm |
| Korrekt användning | inomhus |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Grå |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Tillsatsmaterial | Skum |
| Tvättbar klädsel | Ja |
| Typ av husdjur | Hund |
| Varunummer | 3180089 |
| Vikt & dimension | Bredd 700 mm |
Vanliga frågor
Vad är måtten på Dogman Dyna Classy Memory Foam Pet Bed Grey L?
Bredd 700 mm, djup 550 mm, höjd 120 mm.
Är överdraget avtagbart?
Ja, sängöverdraget är avtagbart.
Är denna hundsäng avsedd för inomhus- eller utomhusbruk?
Den är avsedd för inomhusbruk.
Vilken färg har modellen?
Produkten är grå med monoton färgsättning.