Dogman Rough Kraftig Dyna till Hundbur Grå L 91x56x5cm
1 styckAntal per förpackning
910 mmBredd
560 mmDjup
7312138057836EAN
Modell HusdjurskuddeEgenskaper
RektangulärForm
MonotonFärgsättning
Antal per förpackning 1 styckFörpackningens innehåll
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 06:03
Frakt vid kassa
352 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu352 kr
Lägst senaste 30 dagarna352 kr
Lägst senaste 3 mån352 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312138057836 |
| MPN | 3180131 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 06:03 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 910 mm |
| Djup | 560 mm |
| Egenskaper | Modell Husdjurskudde |
| Form | Rektangulär |
| Färgsättning | Monoton |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 1 styck |
| Höjd | 50 mm |
| Korrekt användning | inomhus |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Grå |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Typ av husdjur | Hund |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3180131 |
| Vikt & dimension | Bredd 910 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Dogman Rough Kraftig Dyna till Hundbur Grå L?
Dynan har måtten 91 cm i bredd, 56 cm i djup och 5 cm i höjd (910 x 560 x 50 mm).
Är dynan avsedd för inomhus- eller utomhusbruk?
Enligt specifikationerna är dynan avsedd för korrekt användning inomhus.
Vilken form har Dogman Rough Kraftig Dyna?
Dynan har en rektangulär form.
Vad är färgsättningen på dynan?
Dynan har en monoton färgsättning, vilket innebär att den är enfärgad (grå).
Hur många dynor ingår per förpackning?
Per förpackning ingår 1 styck dyna.