Playmobil Fotbollsspelare Nederländerna
Batterier krävs NejBatteri
NejBatterier krävs
NejBatterier medföljer
CECertifiering
4008789711304EAN
Produkttyp LeksaksfigurEgenskaper
Pojke/flickaFöreslagen målgrupp
Förpackningens bredd 93 mmFörpackning
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu130 kr
Lägst senaste 30 dagarna130 kr
Lägst senaste 3 mån130 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Playmobil |
| EAN / GTIN | 4008789711304 |
| MPN | 3102688 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 22 maj 2026 23:54 |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Certifiering | CE |
| Egenskaper | Produkttyp Leksaksfigur |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 93 mm |
| Förpackningens bredd | 93 mm |
| Förpackningens höjd | 120 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningstyp | Kartong |
| Lager per lastpall | 10 styck |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 152 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalvolym | 1459200000 dm³ |
| Leverantörsfunktioner | Språk på förpackning Danska, Nederländska, Grekiska, Estniska, Slovenska, Bulgariska, Tjeckiska, Lettiska, Ryska, Engelska, Fin, Franska, Tyska, Litauiska, Italienska, Polska, Portugisiska, Slovakiska, Spanska, Svenska, Ungerska, Rumänska, Traditionell kinesiska |
| Licens | Naruto |
| Logistikdata | Minsta orderkvantitet 8 styck |
| Låddjup | 33 mm |
| Material | Plast |
| Minsta orderkvantitet | 8 styck |
| Montering krävs | Ja |
| Pallens nettovikt | 112,8 kg |
| Producent | Playmobil |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per lastpall | 1680 styck |
| Produkter per lastpallslager | 240 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 8 styck |
| Produkttyp | Leksaksfigur |
| Rekommenderad ålder (min) | 5 År |
| Släpp datum | 02/06/2023 |
| Språk på förpackning | Danska, Nederländska, Grekiska, Estniska, Slovenska, Bulgariska, Tjeckiska, Lettiska, Ryska, Engelska, Fin, Franska, Tyska, Litauiska, Italienska, Polska, Portugisiska, Slovakiska, Spanska, Svenska, Ungerska, Rumänska, Traditionell kinesiska |
| Till producentens hemsida | www.playmobil.com/ |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 95030070 |
| Varunummer | 3102688 |
| Vikt | 59,97 g |
| Vikt & dimension | Vikt 59,97 g |
| Vikt inkl. förpackning | 74,86 g |
| Ytterförpackningar per lastpall | 300 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 30 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 103 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 152 mm |
| Ytterförpackningens längd | 279 mm |
| Ytterförpackningens volym | 4368024 cm ^ |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 14008789711004 |
| Ytterkartongens nettovikt | 335 g |
| Övrigt | Rekommenderad ålder (min) 60 månad (er) |
Vanliga frågor
Vilken typ av leksak är Playmobil Fotbollsspelare Nederländerna?
Det är en leksaksfigur från Playmobil, specifikt en fotbollsspelare från Nederländerna. Produkten är en action- och leksaksfigur som passar både pojkar och flickor.
Kräver Playmobil Fotbollsspelare Nederländerna batterier?
Nej, produkten kräver inga batterier och inga batterier medföljer i förpackningen.
Vilka mått har förpackningen till Playmobil Fotbollsspelare Nederländerna?
Förpackningen är en kartong med bredd 93 mm och höjd 120 mm.
Vilken certifiering har Playmobil Fotbollsspelare Nederländerna?
Produkten är CE-certifierad, vilket innebär att den uppfyller EU:s säkerhetskrav för leksaker.