Dogman Utställningskoppel platt svart
1 styckAntal per förpackning
5 mmBredd, bärrem
7312132519125EAN
Lämplig för HundEgenskaper
MonokromatisktFärgsättning
Ursprungsland KinaLogistikdata
HundLämplig för
1,2 mLängd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
Inga erbjudanden matchar filtren.
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu89 kr
Lägst senaste 30 dagarna89 kr
Lägst senaste 3 mån89 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312132519125 |
| MPN | 3181111 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 21 maj 2026 18:59 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd, bärrem | 5 mm |
| Egenskaper | Lämplig för Hund |
| Färgsättning | Monokromatiskt |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Lämplig för | Hund |
| Längd | 1,2 m |
| Material, bärrem | Nylon |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Svart |
| Produkttyp | Vanligt koppel |
| Reflexelement | Nej |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Typ av koppel | Sladd |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3181111 |
| Vikt & dimension | Längd 1,2 m |
| storlek | S |
Vanliga frågor
Vilken längd har Dogman utställningskoppel platt svart?
Kopplet är 1,2 meter långt, vilket är standard för utställningskoppel.
Vilket material är bärremmen gjord av?
Bärremmen är tillverkad av nylon och har en bredd på 5 mm.
Är detta koppel lämpligt för alla hundraser?
Ja, kopplet är märkt som lämpligt för hund, men med en bärrem på endast 5 mm bredd är det främst avsett för mindre eller medelstora hundar.
Vilken färg har Dogman utställningskoppel?
Kopplet är svart med monokromatisk färgsättning.
Hur många koppel ingår per förpackning?
Det är 1 styck per förpackning.