1Antal
1 styckAntal per förpackning
1 cmBredd, bärrem
7312132252213EAN
Lämplig för KattEgenskaper
MonokromatisktFärgsättning
Antal 1Förpackningens innehåll
JaJusterbar storlek
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 12:30
Frakt vid kassa
113 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu113 kr
Lägst senaste 30 dagarna113 kr
Lägst senaste 3 mån113 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312132252213 |
| MPN | 3181097 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 12:30 |
| Antal | 1 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd, bärrem | 1 cm |
| Egenskaper | Lämplig för Katt |
| Färgsättning | Monokromatiskt |
| Förpackningens innehåll | Antal 1 |
| Justerbar storlek | Ja |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Lämplig för | Katt |
| Mönster | Inget mönster |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Rosa |
| Produktlängd | 1200 mm |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3181097 |
| Vikt & dimension | Bredd, bärrem 1 cm |
| storlek | M |
Vanliga frågor
Är selen justerbar i storlek?
Ja, selen har justerbar storlek, vilket gör att den kan anpassas efter kattens kropp.
Vilken bredd har bärremmen på selen?
Bärremmens bredd är 1 cm, vilket är lämpligt för en katt.
Är selen lämplig för katter?
Ja, selen är specifikt lämplig för katt enligt egenskaperna.
Vilken färg har kattsele-setet?
Setet har en monokromatisk färgsättning i rosa enligt modellnamnet.
Vad ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 1 styck kattsele-set.