Dogman Bed Buddy Rectangular S Black 50x43x19cm
JaAvtagbart sängöverdrag
500 mmBredd
430 mmDjup
7312138057546EAN
Modell Husdjursbädd, bolsterEgenskaper
RektangulärForm
MonotonFärgsättning
JaHalksäkert underlag
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
Inga erbjudanden matchar filtren.
Historik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312138057546 |
| MPN | 3180121 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 21 maj 2026 19:07 |
| Avtagbart sängöverdrag | Ja |
| Bredd | 500 mm |
| Djup | 430 mm |
| Egenskaper | Modell Husdjursbädd, bolster |
| Form | Rektangulär |
| Färgsättning | Monoton |
| Halksäkert underlag | Ja |
| Högsta tvättemperatur | 30 ° C |
| Höjd | 190 mm |
| Korrekt användning | inomhus |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Svart |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Tvättbar klädsel | Ja |
| Tvättning | Tvättyp Kall maskintvätt |
| Tvättyp | Kall maskintvätt |
| Typ av husdjur | Hund |
| Varunummer | 3180121 |
| Vikt & dimension | Bredd 500 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Dogman Bed Buddy Rectangular S Black?
Sängen har bredd 500 mm, djup 430 mm och höjd 190 mm.
Är överdraget avtagbart och kan det tvättas?
Ja, överdraget är avtagbart och kan tvättas i 30 °C.
Har sängen ett halksäkert underlag?
Ja, den har halksäkert underlag för att stå stadigt på golvet.
Är sängen avsedd för inomhus- eller utomhusbruk?
Den är avsedd för inomhusbruk.
Vilken form och färg har sängen?
Sängen är rektangulär med svart, monoton färgsättning.