Dogman Buddy bädd med hög kant sv S
JaAvtagbart sängöverdrag
500 mmBredd
430 mmDjup
7312138057454EAN
Modell Husdjursbädd, bolsterEgenskaper
RundForm
MonotonFärgsättning
JaHalksäkert underlag
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 08:23
Frakt vid kassa
445 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu445 kr
Lägst senaste 30 dagarna445 kr
Lägst senaste 3 mån445 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312138057454 |
| MPN | 3180118 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 08:23 |
| Avtagbart sängöverdrag | Ja |
| Bredd | 500 mm |
| Djup | 430 mm |
| Egenskaper | Modell Husdjursbädd, bolster |
| Form | Rund |
| Färgsättning | Monoton |
| Halksäkert underlag | Ja |
| Högsta tvättemperatur | 30 ° C |
| Höjd | 210 mm |
| Korrekt användning | inomhus |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Svart |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Tvättbar klädsel | Ja |
| Tvättning | Tvättyp Kall maskintvätt |
| Tvättyp | Kall maskintvätt |
| Typ av husdjur | Hund |
| Varunummer | 3180118 |
| Vikt & dimension | Bredd 500 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Dogman Buddy bädd med hög kant sv S?
Bädden har en bredd på 500 mm, djup på 430 mm och höjd på 210 mm. Den är rund till formen.
Är överdraget avtagbart och kan det tvättas?
Ja, sängöverdraget är avtagbart och kan tvättas i maskin upp till 30 °C.
Har bädden halksäkert underlag?
Ja, bädden har ett halksäkert underlag, vilket gör den stabil på golv inomhus.
Är Dogman Buddy bädd avsedd för inomhus- eller utomhusbruk?
Bädden är avsedd för korrekt användning inomhus.
Vad är färgsättningen på Dogman Buddy bädd sv S?
Färgsättningen är monoton, vilket innebär en enhetlig färg utan mönster.