7312132132164EAN
Lämplig för HundEgenskaper
MonokromatisktFärgsättning
18 cmHalsmått (max)
HundLämplig för
NätMaterial
35 cmMaximal överkroppsstorlek
25 cmMinsta överkroppsstorlek
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 22 maj 2026 22:37
Frakt vid kassa
101 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu101 kr
Lägst senaste 30 dagarna101 kr
Lägst senaste 3 mån101 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312132132164 |
| MPN | 3180903 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 22 maj 2026 22:37 |
| Egenskaper | Lämplig för Hund |
| Färgsättning | Monokromatiskt |
| Halsmått (max) | 18 cm |
| Lämplig för | Hund |
| Material | Nät |
| Maximal överkroppsstorlek | 35 cm |
| Minsta överkroppsstorlek | 25 cm |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Rosa |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Varunummer | 3180903 |
| Vikt & dimension | Minsta överkroppsstorlek 25 cm |
| storlek | XS |
Vanliga frågor
Vilka hundstorlekar passar Dogman Meshsele Iris rosa XS?
Selens minsta överkroppsstorlek är 25 cm och maximala överkroppsstorlek är 35 cm. Halsmåttet är max 18 cm. Den är lämplig för små hundar inom dessa mått.
Vilket material är Dogman Meshsele Iris rosa XS tillverkad i?
Selen är tillverkad i nätmaterial, vilket ger en lätt och andningsbar konstruktion.
Vilken färg har Dogman Meshsele Iris rosa XS?
Selen är rosa med en monokromatisk färgsättning.
Vad är max halsmått för Dogman Meshsele Iris rosa XS?
Maximalt halsmått är 18 cm.