Dogman Dyna Classy Memory Foam Pet Bed Grey XXL 110x70x12cm
JaAvtagbart sängöverdrag
1100 mmBredd
700 mmDjup
7312138056747EAN
Modell HusdjurskuddeEgenskaper
RektangulärForm
MonotonFärgsättning
120 mmHöjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 04:14
Frakt vid kassa
987 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu987 kr
Lägst senaste 30 dagarna987 kr
Lägst senaste 3 mån987 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312138056747 |
| MPN | 3180091 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 04:14 |
| Avtagbart sängöverdrag | Ja |
| Bredd | 1100 mm |
| Djup | 700 mm |
| Egenskaper | Modell Husdjurskudde |
| Form | Rektangulär |
| Färgsättning | Monoton |
| Höjd | 120 mm |
| Korrekt användning | inomhus |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Grå |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Tillsatsmaterial | Skum |
| Tvättbar klädsel | Ja |
| Typ av husdjur | Hund |
| Varunummer | 3180091 |
| Vikt & dimension | Bredd 1100 mm |
Vanliga frågor
Vad är måtten på Dogman Dyna Classy Memory Foam Pet Bed Grey XXL?
Sängen har bredd 1100 mm, djup 700 mm och höjd 120 mm.
Är överdraget avtagbart och tvättbart?
Ja, sängen har ett avtagbart sängöverdrag.
Är sängen avsedd för inomhus- eller utomhusbruk?
Sängen är avsedd för inomhusbruk.