Dogman Ref väst Rex rosa S
storlek SDesign
7312132607587EAN
MonokromatisktFärgsättning
PolyesterHuvudmaterial
28 - 35 cmMagens omkretsintervall
Huvudmaterial PolyesterMaterial
260758Modell
DogmanProducent
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 22 maj 2026 19:33
Frakt vid kassa
142 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu142 kr
Lägst senaste 30 dagarna142 kr
Lägst senaste 3 mån142 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312132607587 |
| MPN | 3181173 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 22 maj 2026 19:33 |
| Design | storlek S |
| Färgsättning | Monokromatiskt |
| Huvudmaterial | Polyester |
| Magens omkretsintervall | 28 - 35 cm |
| Material | Huvudmaterial Polyester |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Rosa |
| Reflexelement | Ja |
| Ryggens längd | 22 cm |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Tvättning | Tvättyp Handtvätt |
| Tvättyp | Handtvätt |
| Varunummer | 3181173 |
| Vikt & dimension | Magens omkretsintervall 28 - 35 cm |
| storlek | S |
Vanliga frågor
Vilken hundstorlek passar Dogman Ref väst Rex rosa S?
Storlek S har en rygglängd på 22 cm och en magomkrets på 28–35 cm, vilket passar små hundar.
Har västen reflexelement för synlighet i mörker?
Ja, Dogman Ref väst Rex rosa S har reflexelement som ökar synligheten i mörker.
Vilket material är västen tillverkad i?
Västen är tillverkad i polyester som huvudmaterial.
Är västen monokromatisk i färgen?
Ja, färgsättningen är monokromatisk och produktens färg är rosa.