Dogman Cat Toy Catnip Rat
1Antal
100 mmBredd
7312133313609EAN
Typ av husdjur KattEgenskaper
Antal 1Förpackningens innehåll
240 mmHöjd
TygMaterial
331360Modell
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 22 maj 2026 21:51
Frakt vid kassa
73 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu73 kr
Lägst senaste 30 dagarna73 kr
Lägst senaste 3 mån73 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312133313609 |
| MPN | 3181243 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 22 maj 2026 21:51 |
| Antal | 1 |
| Bredd | 100 mm |
| Egenskaper | Typ av husdjur Katt |
| Förpackningens innehåll | Antal 1 |
| Höjd | 240 mm |
| Material | Tyg |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Grå, Gul |
| Produkttyp | Mjukdjur |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Typ av husdjur | Katt |
| Varunummer | 3181243 |
| Vikt & dimension | Bredd 100 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Dogman Cat Toy Catnip Rat?
Lekmusen är 240 mm hög och 100 mm bred.
Vilket material är leksaken gjord av?
Leksaken är tillverkad av tyg.
Vilka färger finns leksaken i?
Leksaken har färgerna grå och gul.
Är leksaken avsedd för katter?
Ja, leksaken är specificerad för typ av husdjur: katt.