TP-Link TL-FC1420 - modular expansion base
Typ av enhet Modulär expansionsenhetAllmänt
KabelanslutenAnslutningsteknik
42.2 cmBredd
42.2 cm x 30.8 cm x 8.9 cmDimensioner (BxDxH)
30.8 cmDjup
6935364010454EAN
Expansionskortplatser 14 (totalt)/ 14 (ledig) x expansionskortplatsExpansion/Anslutning
14 (totalt)/ 14 (ledig) x expansionskortplatsExpansionskortplatser
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
Inga erbjudanden matchar filtren.
Historik
Prishistorik
Inte tillräckligt med prisdata för att visa en graf ännu.
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | TP-Link |
| EAN / GTIN | 6935364010454 |
| MPN | TL-FC1420 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 22 maj 2026 02:45 |
| Allmänt | Typ av enhet Modulär expansionsenhet |
| Anslutningsteknik | Kabelansluten |
| Bredd | 42.2 cm |
| Dimensioner (BxDxH) | 42.2 cm x 30.8 cm x 8.9 cm |
| Djup | 30.8 cm |
| Expansion/Anslutning | Expansionskortplatser 14 (totalt)/ 14 (ledig) x expansionskortplats |
| Expansionskortplatser | 14 (totalt)/ 14 (ledig) x expansionskortplats |
| Formfaktor | Kan monteras i rack |
| Höjd | 8.9 cm |
| Installerat antal | 2 |
| Kontakta tillverkaren | www.tp-link.com/en/support/ce |
| Luftfuktighet vid drift | 10 - 90 % (icke-kondenserade) |
| Max antal som stöds | 2 |
| Max temperatur vid drift | 40 °C |
| Miljöparametrar | Min temperatur vid drift 0 °C |
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Nätdel | Intern strömförsörjning |
| Nätspänning | AC 100/240 V (50/60 Hz) |
| Nätverksfunktioner | Formfaktor Kan monteras i rack |
| Producent | TP-Link |
| Produktbeskrivning | TP-Link TL-FC1420 - modulär expansionsenhet |
| Strömtillförsel | AC 100/240 V (50/60 Hz) |
| Till producentens hemsida | www.tp-link.com |
| Typ av enhet | Modulär expansionsenhet |
| Varunummer | 3209726 |
| Vikt | 4.98 kg |