Beurer Portable Pedicure device MP 59 Wet & Dry
Produkttyp Förhårdnadsborttagare - sladdlösAllmänt
2Antal hastighetsinställningar
Torr, våtAnvändning
JaBatteriladdning
LitiumjonBatteriteknik
8.2 cmBredd
8.2 cm x 4.5 cm x 17.4 cmDimensioner (BxDxH)
Standarder som följs IPX7Diverse
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 02:39
Frakt vid kassa
509 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu509 kr
Lägst senaste 30 dagarna505 kr
Lägst senaste 3 mån505 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Beurer |
| EAN / GTIN | 4211125571160 |
| MPN | MP059 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 02:39 |
| Allmänt | Produkttyp Förhårdnadsborttagare - sladdlös |
| Antal hastighetsinställningar | 2 |
| Användning | Torr, våt |
| Batteriladdning | Ja |
| Batteriteknik | Litiumjon |
| Bredd | 8.2 cm |
| Dimensioner (BxDxH) | 8.2 cm x 4.5 cm x 17.4 cm |
| Diverse | Standarder som följs IPX7 |
| Djup | 4.5 cm |
| Driftstid utan nätanslutning | 3 timmar |
| Höjd | 17.4 cm |
| Indikatorer | Laddning |
| Inställningar, reglage och indikatorer | Indikatorer Laddning |
| Kategori | Hudvård |
| Laddningstid | 3 timmar |
| Medföljande tillbehör | Fäste för borttagare av finare förhårdnader Coarse diamond head |
| Mått och vikt | Bredd 8.2 cm |
| Producent | Beurer |
| Produktbeskrivning | Beurer MP 59 - förhårdnadsborttagare |
| Produkttyp | Förhårdnadsborttagare - sladdlös |
| Standarder som följs | IPX7 |
| Ström | Strömkälla Batteri |
| Strömkälla | Batteri |
| Till producentens hemsida | www.beurer.com/ |
| Varunummer | 3215859 |
| Vikt | 187 g |