Dogman Stålbur Standard Dubbel lut L
2 dörr/dörrarAntal dörrar
490 mmBredd
780 mmDjup
7312133764647EAN
Material StålEgenskaper
570 mmHöjd
SvartLockets färg
Ursprungsland KinaLogistikdata
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 22 maj 2026 19:29
Frakt vid kassa
905 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu905 kr
Lägst senaste 30 dagarna905 kr
Lägst senaste 3 mån905 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312133764647 |
| MPN | 3182665 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 22 maj 2026 19:29 |
| Antal dörrar | 2 dörr/dörrar |
| Bredd | 490 mm |
| Djup | 780 mm |
| Egenskaper | Material Stål |
| Höjd | 570 mm |
| Lockets färg | Svart |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Material | Stål |
| Producent | Dogman |
| Säkerhetslås | Ja |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3182665 |
| Vikt | 8,37 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 490 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Dogman Stålbur Standard Dubbel lut L?
Buren har bredd 490 mm, djup 780 mm och höjd 570 mm.
Hur många dörrar har buren och har den säkerhetslås?
Buren har två dörrar och är utrustad med säkerhetslås.
Vilket material är buren tillverkad av?
Buren är tillverkad av stål.