Dogman Iris Justerbart Nylon Hundkoppel Rosa Liten 10mm 120-200cm
1 cmBredd, bärrem
7312132230167EAN
Lämplig för HundEgenskaper
JaHandögla
JaJusterbar längd
HundLämplig för
2 mLängd
NylonMaterial, bärrem
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 22 maj 2026 21:45
Frakt vid kassa
100 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu100 kr
Lägst senaste 30 dagarna100 kr
Lägst senaste 3 mån100 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312132230167 |
| MPN | 3180985 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 22 maj 2026 21:45 |
| Bredd, bärrem | 1 cm |
| Egenskaper | Lämplig för Hund |
| Handögla | Ja |
| Justerbar längd | Ja |
| Lämplig för | Hund |
| Längd | 2 m |
| Material, bärrem | Nylon |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Rosa |
| Produkttyp | Vanligt koppel |
| Reflexelement | Ja |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Typ av koppel | Band |
| Varunummer | 3180985 |
| Vikt & dimension | Längd 2 m |
| storlek | S |
Vanliga frågor
Vad är den justerbara längden på Dogman Iris kopplet?
Kopplet har en justerbar längd från 120 cm till 200 cm (2 m).
Är kopplet försett med en handögla?
Ja, kopplet har en handögla.
Vilket material är bärremmen gjord av?
Bärremmen är tillverkad av nylon.
För vilken typ av djur är Dogman Iris koppel lämpligt?
Kopplet är lämpligt för hund.