Dogman Påsar för kattlådor M
10Antal
JaAnvändarvänlig
360 mmBredd
480 mmDjup
7312137196055EAN
Produkttyp Avfallspåse för kattlådaEgenskaper
Antal 10Förpackningens innehåll
Ursprungsland KinaLogistikdata
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 03:13
Frakt vid kassa
63 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu63 kr
Lägst senaste 30 dagarna63 kr
Lägst senaste 3 mån63 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312137196055 |
| MPN | 3180268 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 03:13 |
| Antal | 10 |
| Användarvänlig | Ja |
| Bredd | 360 mm |
| Djup | 480 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Avfallspåse för kattlåda |
| Förpackningens innehåll | Antal 10 |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Transparent |
| Produkttyp | Avfallspåse för kattlåda |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3180268 |
| Vikt & dimension | Bredd 360 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Dogman Påsar för kattlådor M?
Påsarna har bredd 360 mm och djup 480 mm, vilket gör dem lämpliga för kattlådor i storlek M.
Hur många påsar ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 10 påsar.
Är påsarna återanvändbara eller engångs?
Produkttypen är avfallspåse för kattlåda, vilket indikerar att de är avsedda för engångsbruk.