Tech Deck X-Connect Mega Bowl
NejBatterier krävs
NejBatterier medföljer
305 mmBredd
32,2 cmBredd (cm) ytterkartongen
CECertifiering
81 mmDjup
778988463048EAN
MultiEU TSD-språk
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 12:55
Frakt vid kassa
360 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu360 kr
Lägst senaste 30 dagarna360 kr
Lägst senaste 3 mån360 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Tech Deck |
| EAN / GTIN | 778988463048 |
| MPN | 3192768 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 12:55 |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Bredd | 305 mm |
| Bredd (cm) ytterkartongen | 32,2 cm |
| Certifiering | CE |
| Djup | 81 mm |
| EU TSD-språk | Multi |
| EU TSD-varning | Ej för barn under 36 månader |
| Egenskaper | Produkttyp Fingerboard, set |
| Ej för barn under 3 år | Ja |
| Endast lämplig för vuxna | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningens bredd | 304,8 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Förpackningstyp | Kartong |
| Höjd | 229 mm |
| Höjd (cm) ytterkartongen | 25,9 cm |
| Innehåller mat eller dryck | Nej |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Kvantitet, yttre förpackning | 3 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 261,4 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 180 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalvolym | 1728000000 dm³ |
| Leclerc Codelec | 7311290 |
| Leverantörsfunktioner | Montering krävs Ja |
| Logistikdata | Ytterförpackningens bredd 317,5 mm |
| Längd (cm) ytterkartongen | 32,2 cm |
| Låddjup | 82,5 mm |
| Låter | Nej |
| Minsta antal spelare | 1 |
| Minsta orderkvantitet | 3 styck |
| Montering krävs | Ja |
| Producent | Tech Deck |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per lastpall | 216 styck |
| Produkter per lastpallslager | 36 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 3 styck |
| Produkttyp | Fingerboard, set |
| Rekommenderad ålder | Barn |
| Rekommenderad ålder (min) | 6 År |
| Släpp datum | 01/08/2023 |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Multi |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Multi |
| Strömtillförsel | Batterier krävs Nej |
| Säkerhetsvarning | EU TSD-varning Ej för barn under 36 månader |
| Tillgänglig fr.o.m. | 01/08/2023 |
| Tillgänglig till | 31/12/2024 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 9503009590 |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3192768 |
| Vikt | 1,07 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 305 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 875,433 g |
| Ytterförpackningar per lastpall | 72 styck |
Vanliga frågor
Vad ingår i Tech Deck X-Connect Mega Bowl-setet?
Setet innehåller en fingerboard och en bowl-bana, men exakt antal delar specificeras inte. Produkttypen är fingerboard-set.
Vilka mått har Tech Deck X-Connect Mega Bowl?
Bredden är 305 mm, djupet 81 mm. Ytterkartongens bredd är 32,2 cm.
Är Tech Deck X-Connect Mega Bowl lämplig för barn under 3 år?
Nej, produkten har EU TSD-varning: Ej för barn under 36 månader och är märkt 'Ej för barn under 3 år: Ja'.
Kräver Tech Deck X-Connect Mega Bowl batterier?
Nej, varken batterier krävs eller medföljer.
Vilken certifiering har Tech Deck X-Connect Mega Bowl?
Produkten är CE-certifierad.