Zipro ONE S
JaAntiglidyta
435 mmBredd
CECertifikat för överensstämmelse
JaCykelpedal med rem
897 mmDjup
5901793678009EAN
Produkttyp Magnetisk träningscykelEgenskaper
Förpackningens bredd 255 mmFörpackning
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 11:17
Frakt vid kassa
2 186 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu2 186 kr
Lägst senaste 30 dagarna2 170 kr
Lägst senaste 3 mån2 170 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Zipro |
| EAN / GTIN | 5901793678009 |
| MPN | 3208810 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 11:17 |
| Antiglidyta | Ja |
| Bredd | 435 mm |
| Certifikat för överensstämmelse | CE |
| Cykelpedal med rem | Ja |
| Djup | 897 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Magnetisk träningscykel |
| Förpackning | Förpackningens bredd 255 mm |
| Förpackningens bredd | 255 mm |
| Förpackningens höjd | 475 mm |
| Garantiperiod | 2 År |
| Höjd | 1100 mm |
| Inbyggd display | Ja |
| Justerbar sits | Ja |
| Logistikdata | Garantiperiod 2 År |
| Låddjup | 595 mm |
| Max brukarvikt | 110 kg |
| Producent | Zipro |
| Produktens färg | Svart |
| Produkttyp | Magnetisk träningscykel |
| Tekniska detaljer | Certifikat för överensstämmelse CE |
| Typ av sadeljustering | Vågrät |
| Utbildning visade parametrar | Kalorier, Avstånd, Pulse rate, Hastighet, Tid |
| Varunummer | 3208810 |
| Vikt | 15,5 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 435 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 17 kg |
Vanliga frågor
Vilka mått har Zipro ONE S?
Zipro ONE S har en bredd på 435 mm, djup på 897 mm och höjd på 1100 mm.
Har Zipro ONE S pedaler med rem?
Ja, cykelpedalen har rem för att hålla fötterna på plats under träning.
Vad är det för typ av träningscykel?
Zipro ONE S är en magnetisk träningscykel, vilket ger ett tyst och jämnt motstånd.
Har Zipro ONE S en antiglidyta?
Ja, den har antiglidyta för att minska risken för halkning under träning.