1Antal
1 styckAntal per förpackning
1 cmBredd, bärrem
7312132252206EAN
Lämplig för KattEgenskaper
MonokromatisktFärgsättning
Antal 1Förpackningens innehåll
JaJusterbar storlek
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 22 maj 2026 19:25
Frakt vid kassa
98 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu98 kr
Lägst senaste 30 dagarna98 kr
Lägst senaste 3 mån98 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312132252206 |
| MPN | 3181096 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 22 maj 2026 19:25 |
| Antal | 1 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd, bärrem | 1 cm |
| Egenskaper | Lämplig för Katt |
| Färgsättning | Monokromatiskt |
| Förpackningens innehåll | Antal 1 |
| Justerbar storlek | Ja |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Lämplig för | Katt |
| Mönster | Inget mönster |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Svart |
| Produktlängd | 1200 mm |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3181096 |
| Vikt & dimension | Bredd, bärrem 1 cm |
| storlek | M |
Vanliga frågor
Är selen justerbar i storlek?
Ja, selen har justerbar storlek, vilket gör att den kan anpassas efter kattens kropp.
Vilken bredd har bärremmen på selen?
Bärremmen har en bredd på 1 cm.
Vilket djur är selen lämplig för?
Selen är specifikt lämplig för katt, enligt egenskaperna.
Vilken färg och mönster har selen?
Selen är svart (monokromatiskt) och har inget mönster.
Hur många selar ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 1 sele (antal 1).