Dogman Stålbur Standard Lutande L
2 dörr/dörrarAntal dörrar
490 mmBredd
785 mmDjup
7312133764609EAN
Material StålEgenskaper
575 mmHöjd
SvartLockets färg
Ursprungsland KinaLogistikdata
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 08:53
Frakt vid kassa
708 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu708 kr
Lägst senaste 30 dagarna708 kr
Lägst senaste 3 mån708 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312133764609 |
| MPN | 3182669 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 08:53 |
| Antal dörrar | 2 dörr/dörrar |
| Bredd | 490 mm |
| Djup | 785 mm |
| Egenskaper | Material Stål |
| Höjd | 575 mm |
| Lockets färg | Svart |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Material | Stål |
| Producent | Dogman |
| Säkerhetslås | Ja |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3182669 |
| Vikt | 7,12 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 490 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Dogman Stålbur Standard Lutande L?
Buren har måtten 490 mm bredd, 785 mm djup och 575 mm höjd.
Hur många dörrar har buren och har den säkerhetslås?
Buren har två dörrar och är utrustad med säkerhetslås.
Vilket material är buren tillverkad av?
Buren är tillverkad av stål.
Vilket land är buren tillverkad i?
Buren är tillverkad i Kina.