Dogman Stålbur Standard Lutande XL
2 dörr/dörrarAntal dörrar
575 mmBredd
925 mmDjup
7312133764616EAN
Material StålEgenskaper
655 mmHöjd
SvartLockets färg
Ursprungsland KinaLogistikdata
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 12:58
Frakt vid kassa
975 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu975 kr
Lägst senaste 30 dagarna975 kr
Lägst senaste 3 mån975 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312133764616 |
| MPN | 3182668 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 12:58 |
| Antal dörrar | 2 dörr/dörrar |
| Bredd | 575 mm |
| Djup | 925 mm |
| Egenskaper | Material Stål |
| Höjd | 655 mm |
| Lockets färg | Svart |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Material | Stål |
| Producent | Dogman |
| Säkerhetslås | Ja |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3182668 |
| Vikt | 9,54 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 575 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Dogman Stålbur Standard Lutande XL?
Buren har måtten 575 mm bredd, 925 mm djup och 655 mm höjd.
Hur många dörrar har buren och finns det säkerhetslås?
Buren har två dörrar och är utrustad med säkerhetslås.
Vilket material är buren tillverkad av?
Buren är tillverkad av stål.
Vad är EAN-koden för Dogman Stålbur Standard Lutande XL?
EAN-koden är 7312133764616.