Dogman Katthalsband Siri svart
1Antal
15 mmBredd
7312131545200EAN
Typ av husdjur KattEgenskaper
MonokromatisktFärgsättning
30 cmHalsmått (max)
18 cmHalsmått (min)
NejInbyggd ljus
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 05:43
Frakt vid kassa
50 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu50 kr
Lägst senaste 30 dagarna50 kr
Lägst senaste 3 mån50 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312131545200 |
| MPN | 3180827 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 05:43 |
| Antal | 1 |
| Bredd | 15 mm |
| Egenskaper | Typ av husdjur Katt |
| Färgsättning | Monokromatiskt |
| Halsmått (max) | 30 cm |
| Halsmått (min) | 18 cm |
| Inbyggd ljus | Nej |
| Justerbar längd | Ja |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Mönster | Inget mönster |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Svart, Grå |
| Produktlängd | 300 mm |
| Produkttyp | Vanligt halsband |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Typ av husdjur | Katt |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3180827 |
| Vikt & dimension | Bredd 15 mm |
| storlek | M |
Vanliga frågor
Vilka halsmått passar Dogman Katthalsband Siri svart?
Halsbandet är justerbart och passar katter med halsmått från 18 cm (min) till 30 cm (max).
Har halsbandet inbyggd ljus eller reflex?
Nej, enligt specifikationerna har halsbandet ingen inbyggd ljus.
Vilken bredd har halsbandet?
Halsbandets bredd är 15 mm.
Är halsbandet justerbart?
Ja, halsbandet har justerbar längd för att passa olika halsmått.
Vilket mönster har halsbandet?
Halsbandet har inget mönster, det är enfärgat svart (monokromatiskt).