1Antal
1 styckAntal per förpackning
1 cmBredd, bärrem
7312132252237EAN
Lämplig för KattEgenskaper
MonokromatisktFärgsättning
Antal 1Förpackningens innehåll
JaJusterbar storlek
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 22 maj 2026 20:56
Frakt vid kassa
98 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu98 kr
Lägst senaste 30 dagarna98 kr
Lägst senaste 3 mån98 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Dogman |
| EAN / GTIN | 7312132252237 |
| MPN | 3181099 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 22 maj 2026 20:56 |
| Antal | 1 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd, bärrem | 1 cm |
| Egenskaper | Lämplig för Katt |
| Färgsättning | Monokromatiskt |
| Förpackningens innehåll | Antal 1 |
| Justerbar storlek | Ja |
| Logistikdata | Ursprungsland Kina |
| Lämplig för | Katt |
| Mönster | Inget mönster |
| Producent | Dogman |
| Produktens färg | Turkos |
| Produktlängd | 1200 mm |
| Till producentens hemsida | www.dogman.com/se/ |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 3181099 |
| Vikt & dimension | Bredd, bärrem 1 cm |
| storlek | M |
Vanliga frågor
Vilken typ av djur är selen lämplig för?
Selen är specifikt lämplig för katt, enligt produktens egenskaper.
Hur bred är bärremmen på selen?
Bärremmen har en bredd på 1 cm.
Är selen justerbar i storlek?
Ja, selen har justerbar storlek.
Vilken färg och mönster har selen?
Selen är turkos med monokromatisk färgsättning och har inget mönster.
Hur många selar ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 1 sele (antal per förpackning: 1 styck).